Haier Konwerter do pracy naprzemiennej YCJ-A002
- Dodaj recenzję:
- Kod: HAI00316
- Producent: HAIER
- Kod producenta: HAI00316
-
Dostępność:
Prosimy o kontakt co do ceny i czasu dostawy
(7 szt.)
Czas realizacji: 5 dni roboczych
Konwerter Do pracy naprzemiennej
Wyjście na sterownik centralny, wyjście BMS, MODBUS
Do wszystkich jednostek wewnętrznych Split, Multi Split, Maxi Split
Konwerter Haier YCJ-A002 to moduł umożliwiający pracę naprzemienną klimatyzatorów, co jest szczególnie przydatne w serwerowniach i innych pomieszczeniach wymagających ciągłego chłodzenia. Dzięki temu modułowi można na przemian uruchamiać dwa urządzenia, zapewniając równomierne obciążenie i wydłużenie ich żywotności.
Kluczowe funkcje
- Praca naprzemienna: Umożliwia automatyczne przełączanie między dwoma jednostkami klimatyzacyjnymi w określonych interwałach czasowych, co zapewnia ciągłość działania systemu.
- Komunikacja RS-485: Obsługuje protokół RS-485, co pozwala na integrację z systemami zarządzania budynkiem (BMS) oraz sterownikami centralnymi Haier.
- Wyjście MODBUS RTU: Dzięki temu interfejsowi możliwa jest komunikacja z różnymi systemami automatyki budynkowej, co zwiększa elastyczność w zarządzaniu klimatyzacją.
- Szeroka kompatybilność: Moduł jest kompatybilny z wszystkimi jednostkami wewnętrznymi typu Split, Multi Split oraz Maxi Split.

Kompatybilność
Moduł YCJ-A002 jest kompatybilny z jednostkami kasetonowymi, kanałowymi, przypodłogowymi oraz przysufitowymi.