Pompa ciepła Monoblok CO + CWU (R32) HAIER 11 kW

  • szt.
  • Cena brutto: 21 320,00 zł 17 333,33 zł
  • Niedostępny

Pompa ciepła Monoblok CO + CWU (R32)

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne rozwiązanie do ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Powietrze pompy ciepła niezależnie od pory roku czerpią energię słoneczną zgromadzoną w powietrzu atmosferycznym, która jest bezpłatna i dostępna w nieograniczonej ilości.

Dostępne modele:

  • 5,0/5,0 kW
  • 7,8/5,5 kW
  • 11,0/11,5 kW
  • 16,0/14,5 kW

Różne odbiorniki ciepła

Pompy ciepła SUPER AQUA Monoblok umożliwiają konfigurację z różnymi odbiornikami ciepła. Bardzo dobrze współpracują z ogrzewaniem podłogowym, które gwarantuje wysoką efektywność i niższe rachunki. Pompy ciepła mogą dostarczać ciepło poprzez tradycyjne grzejniki, to bardzo ważne przy wymianie ogrzewania w budynku istniejącym, gdzie zastosowano już odbiornik. Kolejnym możliwym odbiornikiem ciepła są klimakonwektory, idealne rozwiązanie w przypadku ogrzewania i chłodzenia budynku. System pompy ciepła umożliwia szeroki zakres temperatury wody użytkowej oraz wybór lub kombinację odbiorników ciepła.

 

Bardzo cicha praca 59 dB(A)

Pompy ciepła SUPER AQUA Monoblok oferują bardzo cichą pracę, sprężarki w urządzeniach zostały pokryte specjalnym materiałem izolującym hałas, dodatkowo zastosowano cichy silnik wentylatora DC oraz zoptymalizowany kształt wentylatora, który redukuje drgania.

 

 

 

 

 

 

Wygodne sterowanie

Czytelne i intuicyjne w obsłudze sterowniki przewodowe dostarczane w zestawie z pompami ciepła umożliwiają miedzy innymi wybór trybów pracy, ustawienie harmonogramu pracy oraz wyświetlanie historii błędów.

 

 

Niezawodna praca w każdych warunkach

Inteligentny czujnik zapobiega przed zamarzaniem systemu w trudnych warunkach. Kiedy temperatura otoczenia spada poniżej 3°C, pompa ciepła automatycznie zacznie pracować, żeby uniknąć uszkodzenia systemu. Przełącznik przepływu monitoruje i sygnalizuje w momencie minimalnego przepływu wody, co pomaga zapobiegać zamarzaniu wody w układzie w  trybie chłodzenia.

 

DANE PODSTAWOWE

 

Zasilanie f/V/Hz 1/220-240/ 50/60
Wydajność (grz.)*1 [kW] 9.99
Pobór mocy (grz..)*1 [kW] 4,40
Wydajność (grz.)*2 [kW] 11,0
Pobór mocy (grz.)*2 [kW] 2,61
Wydajność (chł.)*3 [kW] 2,94
Pobór mocy (grz.)*3 [kW] 2,94
Wydajność (chł.)*4 [kW] 11,5
Pobór mocy (grz.)*4 [kW] 3,83
COP *1 2,27
COP *2 4,22
EER *3 4,6
EER *4 3,0
Poziom mocy akustycznej [dB(A)] 67
Przepływ wody [l/min.] 31,5
Wymiary (szer./wys./gł.) [mm] 950/1490/380
Waga [kg] 145
Czynnik chłodniczy R32
Napełnienie czynnikiem [kg] 2,4
Śr. rurociągu wody wl./wyl. [inch] 1
Temp. pracy (chł.) [°C] 10~46
Temp. pracy (grz.) [°C] -20~35
Temp. wody przy wylocie (chł.) [°C] 5~20
Temp. wody przy wylocie (grz.) [°C] 20~55
Sterownik przewodowy (opcja) YR-E27
PCB, gorąca woda (opcja) ATW-A01

 

*1 Chłodzenie: woda przy wlocie/wylocie 12/7°C, temperatura otoczenia 35°CDB. *2 Chłodzenie: woda przy wlocie/wylocie 23/18°C, temperatura otoczenia 35°CDB. *3 Grzanie: woda przy wlocie/wylocie 40/45°C, temperatura otoczenia 7/6°CDB. *4 Grzanie: woda przy wlocie/wylocie 30/35°C, temperatura otoczenia 7/6°CDB. Wszystkie parametry testowane są w pokoju na w pół bezechowym. Powyższe dane mogą ulec aktualizacji. CWU tylko z ATW-A01

Pompa Ciepła SUPER AQUA Monoblok CO + CWU (R32)

Pompy ciepła typu monoblok są łatwiejsze w montażu, ponieważ składają się tylko z jednej jednostki montowanej na zewnątrz i sterownika umieszczonego w dowolnym miejscu w budynku. Instalacja pomp Split wymaga stworzenia dodatkowego połączenia – układu chłodniczego. W przypadku pomp monoblok taki kompletny układ znajduje się we wnętrzu jednostki, a więc montaż wymaga tylko podłączenia centralnego ogrzewania. Oznacza to, że można je montować bez posiadania certyfikatu f-gazowego. Nowa pompa ciepła Haier działa w oparciu o ekologiczny czynnik R32, który sprawia, że urządzenie jest bardziej efektywne. Dzięki sprężarce DC Inverter i wykorzystanym materiałom wygłuszającym pompa ciepła Haier pracuje w bardzo cichym trybie. Urządzenie wyposażone jest w wiele funkcji przyczyniających się do komfortu użytkowania, jak inteligentna technologia przeciw zamarzaniu, która automatycznie ocenia różnicę temperatury w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wody oraz czynnika w układzie, co chroni system przez zamarzaniem. Pompa ciepła Haier ma możliwość połączenia z wieloma rodzajami ogrzewania, np. klimakonwektory, ogrzewanie podłogowe, czy tradycyjne grzejniki. Wyróżnia się precyzją nastawy temperatury i błyskawicznym doprowadzeniem ciepła do domu. Urządzenie może pracować w trybie QUIET i TURBO, pozwalając na wydajne ogrzewanie dostosowane do potrzeb użytkowników. Nowe urządzenie charakteryzuje wysoki współczynnik COP i konkurencyjna cena. Pompy monoblok Haier dostępne są w trzech wydajnościach: 8 kW, 11 kW i 16 kW.

 

Pompa ciepła monoblok

Jednostka połączona z instalacją odpowiednim orurowaniem to pompa ciepła monoblok. Urządzenia marki Haier cechują się m.in.: cichą pracą i łatwością instalacji. Posłużą przez lata jako doskonałe pompy ciepła. Pompa ciepła monoblok posiada wiele zalet, które doceniają inwestorzy. Warto na początku wspomnieć o ich wielozadaniowości. Ich liczne funkcje powodują, że powszechnie uważa się je za urządzenia wszechstronne. Pompa ciepła monoblok odpowiada chociażby za kompleksowe dostarczanie ciepłej wody dla całego budynku, a także jego ogrzewanie we współpracy z różnymi typami ogrzewania.