ZESTAW SMART

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: SMART
  • Producent: AURATON
  • Dostępność: Jest Jest  (0 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 1 869,92 zł 2 300,00 zł
  • Oblicz

ZESTAW AURATON SMART ZAWIERA:

 

Auraton Smart – bezprzewodowy system inteligentnego domu

Auraton Smart to elastyczny i prosty system, dzięki któremu każdy może zarządzać swoim domem za pomocą smartfona lub tabletu. System nie wymaga prowadzenia kabli, a doświadczony instalator zamontuje go z łatwością.

 

smart1

 

Bezpieczeństwo przed zalaniem

Za pralką? Pod zlewem? W kotłowni? Przy rurze? Flood Sensor łatwo umieścisz w miejscu potencjalnego zalania. Kiedy Flood Sensor wykryje wodę, poinformuje o tym natychmiast włączając alarm. Jeżeli nikt z domowników nie zareaguje, w ciągu 10 sekund wyśle sygnał do zaworu Flood Sensor Valve, aby odciął dopływ wody i zapobiegł zniszczeniom w domu.

 

smart2

 

W przeciwieństwie do innych elektrozaworów, Flood Sensor Valve, może być podłączony pod zasilanie stałe lub pracować na wbudowanym akumulatorze. Bez trudu dopasujesz go do instalacji dzięki trzem średnicom:  DN15, DN20, DN25 (1/2″, 3/4″, 1″). Funkcja AntiStop ochroni przed zatarciem, a wysokie IP pozwoli zastosować go w domu, jak i w ogrodzie.

 

smart3

 

Precyzyjny pomiar temperatury i oszczędność energii

Ciepło, komfortowo i oszczędnie! Heat Monitor kontroluje domową temperaturę zgodnie z harmonogramem, który użytkownik zaprogramuje w Auraton Smart App. Termostat zapamięta ustawienia nawet, kiedy wyciągniesz z niego baterie.

 

smart4

 

Radiator Controller prawdopodobnie najmniejsza inteligentna głowica na świecie. Dzięki temu, możesz montować ją na kaloryferach, grzejnikach oraz rozdzielaczach ogrzewania podłogowego. Ta elektroniczna głowica uczy się pomieszczenia i optymalizuje zużycie energii w całym budynku.

 

 

Sterownik urządzenia grzewczego, Heater Controller, służy do precyzyjnego zarządzania urządzeń wykonawczych, takich jak bojlery, piece czy pompy. Wytrzymały, 16-amperowy przekaźnik pozwoli Ci podłączyć go do prawie każdej domowej instalacji.

 

smart6

 

Wygodna aplikacja do zarządzania inteligentnym domem

Wszystkie urządzenia połączone są z prostą w montażu i użytkowaniu centralą systemu Auraton Pulse. To właśnie dzięki niej użytkownik będzie zarządzał swoim domem poprzez aplikację mobilną – Auraton Smart App.

 

smart7

smart8