Pompa ciepła HEIKO THERMAL 6 Monoblok 6,5 kW

  • szt.
  • Cena brutto: 20 847,00 zł 16 948,78 zł
  • Niedostępny

 

! Możliwość montażu !

Pompa Ciepła THERMAL Plus CO+CWU

Monoblok z modułem hydraulicznym i z wbudowanym zbiornikiem

Dwa obiegi grzewcze

Pompy ciepła THERMAL Plus umożliwiają konfigurację z różnymi odbiornikami ciepła jednocześnie,
np. system grzewczy oparty na grzejnikach i ogrzewaniu podłogowym.
Dwa obiegi grzewcze pozwalają na dowolne zarządzanie temperaturą w różnych odbiornikach ciepła,
co w praktyce oznacza, że istnieje możliwość ustawienia temperatury
osobno na grzejnikach jak i ogrzewaniu podłogowym.

 

Sterowanie Wi-Fi

Sterowanie Wi-Fi dostępne w standardzie jest funkcją zwiększającą komfort
użytkowania pomp ciepła Heiko. W prosty sposób możemy sterować
urządzeniem za pomocą dedykowanej platformy. Dzięki sterowaniu
Wi-Fi, Serwis w sposób zdalny może udzielić pomocy Użytkownikowi.

 

Nowoczesny panel sterujący

Wbudowany panel sterujący umożliwia łatwą i szybką zmianę parametrów pracy. Menu sterownika jest dostępne w kilku wersjach językowych.

Cicha praca

Pompy ciepła Heiko THERMAL Plus działają w oparciu o silnik wentylatora DC, skutecznie zaizolowaną sprężarkę oraz zoptymalizowaną konstrukcję wentylatora, dzięki czemu gwarantują bardzo cichą pracę, nawet 52 dB(A). Dodatkowo urządzenia mogą pracować w trybie cichym, dzięki czemu można odczuć komfort w czasie pracy, czy wypoczynku.

Automatyczne sterowanie pogodowe

Praca pomp ciepła Heiko THERMAL Plus polega na zautomatyzowanym procesie opierającym się na krzywych temperatury pogodowej. W praktyce oznacza to, że praca pompy ciepła automatycznie, bez ingerencji człowieka, dostosuje się do aktualnych warunków pogodowych

Technologia inwerterowa

Technologia inwerterowa umożliwia ekonomiczną pracę pompy ciepła bez nagłych skoków napięcia częstotliwości sprężarki. Tym samym zapewnia energooszczędną i cichą pracę. Urządzenia mają klasę energetyczną A+++.

 

Szeroki zakres temperatur - niezawodna praca, w każdych warunkach

Pompy ciepła Heiko to niezawodne urządzenia, które pracują przy temperaturze zewnętrznej sięgającej nawet – 25°C oraz są w stanie podgrzać ciepłą wodę użytkową do poziomu 55°C.

 

 

Pompa ciepła typu monoblok marki HEIKO z linii Monoblok Thermal 6 o mocy 6,5 kW i zaawansowanej technologii. Zapewnia bezobsługowe i ekonomiczne ogrzewanie lub chłodzenie budynku, a także przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Może stanowić główne źródło ciepła w budynkach jednorodzinnych oraz w budownictwie komercyjnym.

Heiko jest producentem, który w odpowiedzi na potrzeby rynku znacząco rozwinął się podczas produkcji systemów grzewczych. Elementy użyte w procesie produkcyjnym pomp ciepła HEIKO THERMAL 6 typu Monoblok oparte są w całości na rozwiązaniach, które są  przyjazne dla użytkowników, instalatorów, a przede wszystkim dla środowiska. Zasługą innowacyjności systemów grzewczych HEIKO jest nie tylko cicha praca urządzenia, lecz przede wszystkim uproszczona instalacja, a w konsekwencji jej konserwacja.

Pompa ciepła typu monoblok o mocy 6,5 kW marki HEIKO z linii THERMAL 6 posiada kompaktowy wygląd i prostą konstrukcję wraz z intuicyjnym i wizualnie przyjemnym dla oka panelem. Sprawia to, że system grzewczy pompy ciepła HEIKO THERMAL 6 to idealny produkt, który łatwo wpasuje się w każdą aranżację wnętrza użytkownika.

Dedykowana Pompa ciepła HEIKO THERMAL 6 Monoblok o mocy 6,5 kW jest urządzeniem energooszczędnym, które pobierając energię z powietrza wykorzystuje ją jednocześnie do ogrzewania (c.o.) lub chłodzenia budynku oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.). Taki system grzewczy cieszy się zastosowaniem zarówno w domach jednorodzinnych jak i w budownictwie komercyjnym. Dlatego pompy ciepła HEIKO THERMAL 6 to nowoczesne urządzenia, które są gwarancją wydajnej, bezpiecznej oraz bezobsługowej pracy.

DWA OBIEGI GRZEWCZE

Standardowo pompy ciepła HEIKO THERMAL 6 mają możliwość konfiguracji z różnymi odbiornikami ciepła jednocześnie, np. system grzewczy oparty na grzejnikach i ogrzewaniu podłogowym. Te dwa obiegi grzewcze pozwalają na dowolne zarządzanie temperaturą w różnych źródłach ciepła. W praktyce oznacza to, że istnieje możliwość ustawienia temperatury osobno na grzejnikach jak i ogrzewaniu podłogowym.

SZEROKI ZAKRES TEMPERATUR - NIEZAWODNA PRACA W KAŻDYCH WARUNKACH

Pompy ciepła HEIKO THERMAL 6 to urządzenia, które pracują bez zakłóceń przy temperaturze zewnętrznej sięgającej nawet - 30℃, są w stanie podgrzać ciepłą wodę użytkową do poziomu 58℃.

STEROWNIE WI-FI

Sterowanie Wi-Fi dostępne w standardzie jest funkcją, która zadba o dodatkowy komfort użytkowania. Prosta oraz intuicyjna aplikacja pobrana na smartfon, pozwoli sprawdzić stan urządzenia, wyświetlić bieżące zużycie energii, czy też zmienić wartość temperatury zadanej.

NOWOCZESNY PANEL STERUJĄCY

Wbudowany panel sterujący sprawi, że w  łatwy i szybki sposób zmienimy parametry pracy urządzenia. Dodatkowo menu sterownika dostępne jest w kilku wersjach językowych.

CICHA PRACA

Pompy ciepła HEIKO THERMAL 6 działają w oparciu o silnik wentylatora DC. Dodatkowo dobrze zaizolowana sprężarka oraz zoptymalizowana konstrukcja wentylatora gwarantują cichą pracę. Urządzenie możemy przełączyć na pracę w tzw. trybie cichym, co przełoży się na pełne poczucie komfortu w czasie pracy urządzenia.

AUTOMATYCZNE STEROWANIE POGODOWE

Praca HEIKO THERMAL 6 opiera się na zautomatyzowanym procesie uwzględniającym parametry krzywej temperatury pogodowej. W praktyce oznacza to, że praca pompy umożliwia sterowanie energią cieplną w oparciu o analizę temperatury, a to z kolei pozwala w optymalny sposób gospodarować komfortem cieplnym, by urządzenie działało w sposób ekonomiczny, co znacznie wpływa na obniżenie naszych rachunków za ogrzewanie.

TECHNOLOGIA INWERTEROWA

Technologia inwerterowa umożliwia ekonomiczną pracę pomy ciepła bez gwałtownych skoków napięcia i częstotliwości sprężarki. To także zapewnia energooszczędną i cichą pracę urządzenia w klasie energetycznej A+++, czyli najmniejszym zużyciu prądu elektrycznego.