GRZEJNIK LIBRA AUDIO LA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: EAUDIIBR
  • Producent: ENIX
  • Kod producenta: EAUDIIBR
  • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 5 683,66 zł 6 990,90 zł
  • Oblicz

Produkt wyróżniony w konkursie „DESIGN DLA KONESERA 2014”

LIBRA AUDIO to perfekcyjne połączenie grzejnika LIBRA ze specjalnie zaprojektowaną kolumną głośnikową na najwyższym poziomie. Grzejnik występuje w dowolnym kolorze z palety podstawowej ENIX.

DANE TECHNICZNE GŁOŚNIKA LIBRA AUDIO:

Wbudowane głośniki: HARMAN KARDON
Pasmo przenoszenia: 65Hz – 25kHz, +/- 3dB
Skuteczność: 85dB
Impedancja nominalna: 8Ω
Moc nominalna: 40W
Moc maksymalna: 60W

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWE ZAŁOŻENIA TECHNICZNE

Moduł Libra Audio należy podpiąć jak zwykły głośnik do dowolnego źródła dźwięku. Z tyłu obudowy znajduje się terminal, do którego podpinamy przewód głośnikowy zgodnie z biegunowością kabli. Kolumna posiada specjalne wyfrezowania w okolicach terminala, które umożliwiają doprowadzenie i podpięcie przewodu – nadtynkowo poziomo lub pionowo. Dla zapewnienia odpowiedniej estetyki i uniknięcia ‚zwisających’ przewodów, zaleca się umieszczenie przewodu w warstwie tynku i wyprowadzenie go w miejscu, gdzie znajduje się terminal.

Kolumny można użyć zarówno jako komponentu zestawu stereo jak i głośnika współpracującego z amplitunerem kina domowego w dowolnej konfiguracji (5.0, 7.0). Można też wykorzystać ją jako pojedyncze źródło dźwięku podpinając Libra Audio do osobnego wyjścia, np. drugiej strefy amplitunera i w mniej wymagających pomieszczeniach użyć sygnału z lewego lub prawego kanału, natomiast w celu ich zsumowania do sygnału mono trzeba użyć dostępnego jako oddzielne akcesorium konwertera, np. SMC-1, i podpiąć go pomiędzy źródłem sygnału a wzmacniaczem.

SUGEROWANY DO:

pomieszczeń nowoczesnych w stylu minimalistycznym

 

 

Interesującą propozycją dla wnętrz nowoczesnych, w których królują niebanalne rozwiązania aranżacyjne jest piękny grzejnik Libra, należący do kolekcji grzejniki dekoracyjne Design firmy Enix. Urządzenie posiada proporcjonalny, harmonijny kształt, występuje standardowo w kolorze graphite strukturalny. To doskonała symetria i oryginalna forma.

Libra to bardzo elegancki grzejnik złożony z jednego, dwóch lub trzech połączonych ze sobą kwadratów utworzonych z potrójnej linii kolektorów, z których każdy tworzy oryginalną całość, przypominającą ścienny obraz lub płaskorzeźbę. I wydawać by się mogło, że ten dopracowany wzorniczo, dekoracyjny grzejnik nie może już niczym zaskoczyć potencjalnych użytkowników. A jednak…

Producent zaproponował nowy, ciekawy wizerunek tego pięknego urządzenia łącząc go ze specjalnie zaprojektowaną kolumną głośnikową na najwyższym poziomie. Grzejnik Libra Audio poza swoją podstawową funkcją grzewczą, będzie doskonale ozdabiał pomieszczenie oraz spełniał rolę domowego głośnika.

Umieszczony w łazience, holu lub salonie pozwoli mieszkańcom na chwile relaksu w otoczeniu łagodnej, nastrojowej muzyki i oczywiście, co najlepiej odczują zwłaszcza jesienią i zimą, dotyk przyjemnego ciepła wypełniającego wnętrze.

Nowy grzejnik Libra Audio jest świetną propozycją dla wymagających użytkowników, preferujących interesujące, niebanalne rozwiązania aranżacyjne.