EVOSTA 2 SAN - POMPA CYRKULACYJNA DO C.W.U.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 525
  • Producent: DAB
  • Kod producenta: EVOSTA21185
  • Dostępność: Prosimy o kontakt co do ceny i czasu dostawy  (0 szt.)

  • szt.
  • Cena brutto: 386,84 zł 314,50 zł
  • Niedostępny

DANE TECHNICZNE: 
Zakres wydajności: od 0 do 0,6 m3/h przy wysokości podnoszenia do 1,1 metra
Zakres temperatury medium: od +2°C do +75°C
Maks. ciśnienie robocze: 10 bar (1000 kPa)
Stopień ochrony: IP 42
Klasa izolacji: II
Instalacja: z wałem silnika w pozycji poziomej
Zasilanie: jednofazowe 1x115-230 V~ 50/60 Hz
Przetłaczane medium: czyste, wolne od części stałych oraz olejów mineralnych, nielepkie, neutralne chemicznie, bliskie charakterystyce wody.

NOWE POMPY CYRKULACYJNE EVOSTA 2 SAN – DOSKONAŁA JAKOŚĆ W ROZSĄDNEJ CENIE!

DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne, zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w budownictwie mieszkaniowym, budynkach użyteczności publicznej oraz w zastosowaniach rolniczych i nawodnieniach.

Dla DAB innowacje to ciągłe poszukiwanie łatwiejszych rozwiązań a zatem instalacji, prostoty użytkowania i konserwacji produktów. Z roczną produkcją ponad 2 milionów komponentów, pompy i systemy pompowe DAB są synonimem technologii i niezawodności. Założona w 1975 roku DAB PUMPS jest dziś międzynarodowym punktem odniesienia w sektorze wodnym. Dokładny dobór materiałów i procedury zatwierdzania stosowane przy każdej linii produkcyjnej zapewniają zarówno wysoką jakość, jak i maksymalną wydajność produktów.

Już od ponad 40 lat DAB jest  wiodącym producentem w sektorze technologii przepływu wody. DAB zapewnia rozwiązania dla zastosowań mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych. Każdy produkt to gwarancja niezawodności, wydajności oraz łatwej konserwacji, co przekłada się na znaczne korzyści dla personelu projektowego, instalacyjnego i konserwacyjnego.

Nowa, energooszczędna, elektroniczna pompa cyrkulacyjna do instalacji ciepłej wody użytkowej EVOSTA 2 SAN gwarantuje niskie zużycie energii elektrycznej - maksymalnie do 7 W. Dzięki kompaktowej budowie pompy instalacja jest łatwa i szybka. Pompa wyposażona jest w zabezpieczony przed zablokowaniem silnik synchroniczny z magnesami trwałymi, wymagający tylko jednego pierścienia uszczelniającego między silnikiem a korpusem pompy oraz 1,5m kabel zasilający w standardzie. Wirnik jest łatwy do czyszczenia lub wymiany. Pompa posiada dodatkowo zabezpieczenie przed pracą na sucho. Wszystkie modele pomp EVOSTA 2 SAN są zaprojektowane z podwójną izolacją elektryczną, dzięki czemu ochronny przewód uziemiający nie jest potrzebny. Części stykające się z tłoczoną cieczą są hermetycznie oddzielone od stojana sferycznym separatorem. Pompy EVOSTA 2 SAN z korpusem z brązu są również dostępne w wersji z zaworem zwrotnym i odcinającym. Zawór odcinający umożliwia przeprowadzanie konserwacji po zamknięciu dopływu po stronie ssawnej. Zawór zwrotny zamyka przepływ podczas wykonywania konserwacji po stronie tłocznej.